Марта – Щаслива модель

21 грудня 2011

Марта Щаслива –  найпопулярніша сьогодні модель у Львові. На myreport.com.ua - ексклюзивний фотосет Марти і розмова про цікаві тонкощі модельного бізнесу.

Модель – це професія чи спосіб життя?

Спосіб життя, однозначно. Він має бути здоровим. Треба правильно харчуватися, вчасно лягати спати, займатися спортом. Як мінімум – щоб добре виглядати. Як максимум – щоб добре себе почувати. Через постійні нерви на кастингах треба бути дуже стресостійкою, щоб у разі відмови не засмучуватися і йти далі.

Твій коханий (теж на фото – авт.) поділяє твоє захоплення модельним бізнесом?

Слава богу, ні. Павла це абсолютно не цікавить. І мене це дуже радує, тому що чоловік має бути чоловіком. З хлопцями зі сфери модельного бізнесу я дружу і спілкуюся. Але для особистого життя чоловік має бути не з цієї тусовки.

Модель українська і модель європейська чи американська – яка різниця?

Головна різниця – в оплаті роботи, звичайно.  Крім того – якщо ти стаєш моделлю, припустимо, в Нью-Йорку, то ти вже відома на весь світ. А у нас навіть якщо ти київська модель – то ти просто київська модель, дуже рідко дівчата стають відомими на всю країну. Пробитися на вищий щабель дуже і дуже важко. Серед тих, кому вдалося це зробити, можу згадати хіба Олександру Ніколаєнко. 

Тоді якісь контракти допомагають моделям вийти на вищий рівень?

Ти про те, щоб їхати працювати закордон? Так, це допомагає, але слід бути з цим дуже обережною. В першу чергу – радитися з батьками. В мене навіть був випадок: дівчинка приходила до мене додому позичати плаття, виявилося, що вона їде працювати моделлю в Арабські Емірати. Я сказала, що не випущу її з дому, поки вона не дасть номер батьків. Лише після того, як поговорила про цей контракт з її батьками – випустила цю дівчинку з дому. Треба кожній моделі пояснювати, що такий контракт може стати проблемою.

З таких поїздок можуть не повернутись?

Не повертаються. Або умови не відповідні до контракту. До речі, контракт варто показати кільком юристам, щоб зробити власні висновки.

Для тебе особисто ближчою є фотозйомка, робота на подіумі, у відеокліпах?

Все подобається, бо в кожному виді діяльності по-іншому себе проявляєш. Робота топ-моделі – це адреналін від уваги великої кількості людей. Фотосесії – це зміна образів, робота зі стилістами. Відеозйомка – це артистизм, можливість показати, що я не лише можу мовчки сидіти і дивитися в камеру.

Пробувала себе в ролі актриси чи ведучої?

Так, зараз готуємо проект, де я буду виступати в ролі ведучої. Але наразі ще нічого розповідати не буду. Так само запросити на роль в українському фільмі, але карти ще не розкриватиму. По «ICTV» скоро має йти серіал «Картины мелом», де знялася в невеличкій ролі – але це вже початок.

Моделлю може стати кожен?

Є багато різних типажів. Якщо це фотозйомка – тоді головним є мати фотогенічність. Якщо це робота на подіумі – тоді головним є зріст, параметри. Кожна дівчинка, яка слідкує за собою, любить себе – може стати моделлю. Є багато сфер, де модель може проявити себе.

Дівчата мають нарешті зрозуміти – якщо вона народилася із зростом 160 сантиметрів, і якимись, на її думку, не тими руками, ногами… просто вона має це полюбити. Всі дівчатка насправді гарні. Просто не всі вміють красиво себе поводити, красиво розмовляти, не кожна вміє за собою дивитися, красиво і правильно одягнутися, щоб підкреслити те, що необхідно і приховати те, що не варто виділяти. Хоча часто зі своїх мінусів можна зробити плюси – як нестандартний ніс у Жана Рено.

В якому віці дівчина може стати моделлю?

В свою школу я набираю дівчат віком від 12 до 25 років, хоча бувають і старші. Але це якраз той вік, коли нам дозволяється робити помилки і варто спробувати себе у всіх сферах, щоб зрозуміти яка із них – ваша. Якщо жінка в 40 років захоче спробувати себе в ролі моделі – це буде виглядати досить дивно.

Ідеал моделі для тебе.

Подобається, як ходить Наомі Кембл, як фотографується Кейт Мос, всі дівчата Victoria Secret… Ідеальна модель для мене – це якийсь збірний образ.

Що заважає Львову стати столицею модельного бізнесу хоча б України?

Кожен хоче встановити свої правила, незважаючи на думку інших. Кожен сам за себе. Треба об’єднатися, щоб кожен не тягнув на себе ковдру. І можна буде якось розвинути цю галузь, якщо кожен зрозуміє, що робота моделі має оплачуватися. 

Повідомити про помилку

Повідомити про помилкуClose

Коментарі

Рекомендації

ТопНовини з усієї України http://www.ukr.net.
Кіноафіша фільмів у кінотеатрах на KINOafisha.ua.
Он-лайн телепрограма на TVgid.ua.
Знайти роботу або закрити вакансію можливо за допомогою http://JOB.ukr.net/.
Купити Mazda легко, на AVTOsale.ua.

Фотогалерея

Партнери


bokeh.com.ua
borodatos.com


Інформаційний портал про цікаве життя. Люди, речі, автомобілі та багато інших цікавинок у вигляді фото та відео репортажів!